| AnaMaria101 a întrebat:

As vrea sa imi dati niste sfaturi pentru cum sa imi prind parul la scoala. Sunt tunsa in scari, cu parul putin trecut de umar. Nu ne lasa cu parul desprins si as vrea sa mi-l prind mai special.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Uita-te aici: http://www.youtube.com/......p?/results

(daca nu merge link-ul, scrie pe youtube - "school hairstyles".
Sper sa te ajute.

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Depinde de stilul tau. Daca iti place ceva mai elegant, sau doar o coafura facuta in graba.
Un coc dezordonat...e foarte la moda, mai ales daca te imbraci sport, dar si in blugi. O singura codita in spate, sau chiar doua!
Sper ca ti-am dat ceva idei.
Funda?

| SweetGirl88 a răspuns:

Poti sa iti faci coada spic. Artata foarte bine, dar s-ar putea sa nu mearga din cauza cum ai scarile la par. Si eu am parul in scari, dar la mine merge. Sau daca nu iti place asa ai putea sa mai cauti pe net cateva frizuri ca de exp coada cu impletitura de peste. Cauta ceva care iti place si care sa fie si comod. big grin

| Renny a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GwKmrCbxFcI Sper sa iti fie de folos!