| r0jeer2k a întrebat:

As vrea sa imi pun cercei in urechi (sunt baiat) si ma intrebam cat trebuie sa port cerceii medicinali? Multumesc!

4 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Si baiat si fata, de la bijuterie iti recomanda sa ii ti 2 saptamani! fiecare organism e diferit, poate ti se umfla urechea daca nu ai grija, poate nu patesti nimic! sa pui dupa aur sau argint

| LumiBo a răspuns:

Teoretic, o saptamana, practic macar 3-4 zile. Dupa esti liber sa poti ce vrei :*

| Giuliano24 a răspuns:

Salut,eu am gaura in ureche din 2007 mi-a fost recomandat sa stau cu cercei medicinali timp de 1 saptamana in saptamana respectiva sa ii mai invart in ureche in asa fel incat sa nu se lipeasca, la 3-4 zile i-am scos m-am spalat bine si i-am pus la loc dupa 1 saptamana jumatate am pus doar aur si argint in ureche fara tinichele ca exista riscuri!

| Sader a răspuns:

3zile