| AnonimMM678 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa imi recomandati niste balsamuri de par sau uleiuri de par, mi se electrizeaza parul si mi se lipeste de fata, probabil este din cauza de la placa de par, nu ma dau des cub ea doar 1 data pe saptamana.Am vazut niste balsamuri si uleiuri pe aoro.ro.As vrea sa imi recomandati chiar din experientele voastre.Folosesc si un sampon antimatreata, ar avea ceva daca dupa ce ma spal cu acel sampon, sa adaug dupa balsam sau ulei, care nu este din aceias gama, sau nu are nicio treaba cu acel sampon.V a rog, am mare nevoie, nu imi mai suport parul, mi se electrizeaza si mi e lipeste groaznic.Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părul ți se poate electriza și de la perie sau pernă, căciulă.
Renunță la placă, la șamponul ăla și încearcă ceva fără sodium lauryl sulfate și silicon( de asemenea balsamul ). Așa îți alegi singură.
Uleiuri... Caută despre deep condition și baggy method.
Într-o lună-două scapi.
Și să bei multă apă.

| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Nivea Men. Il folosesc si nu am problema asta.