| Ofiintă a întrebat:

as vrea sa ma duc vineri seara la club, dar nu stiu cum sa ma imbrac, avand in vedere faptul ca am silueta clepsidra si nu sunt foarte inalta.
As aprecia parerile voastre!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe pantaloni de seară (cu o tentă de sclipici), o bluză mai lejeră cu o curea peste talie, un pantof cu toc cui, un plic, accesorii pe tine, un parfum de seară și machiaj.
Distracție plăcută!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O ținută cât mai lejeră.
Pa, pa.

| Ofiintă explică (pentru Legiuitoarea):

Imi poti da un exemplu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Ofiintă):

Bună.
Mergi pe pantaloni de seară (cu o tentă de sclipici), o bluză mai lejeră cu o curea peste talie, un pantof cu toc cui, un plic, accesorii pe tine, un parfum de seară și machiaj.
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| Tzukushi a răspuns:

Cu ceva mulat :*