| deyutza135 a întrebat:

As vrea sa stiu cam ce se poarta iarna. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cam asa ceva http://suntfericita.manager.ro/......e-3899.htm Daca esti genul care isi cumpara haine noi in fiecare luna doar dupa moda se par ca anul asta nu se schimba prea mult.

2 răspunsuri:
| Deeyutza12 a răspuns:

Pai la ce te referi,daca la haine, pai simplu! Cizme UGG stiu ca inca mai sunt la moda, jeansi, geaca, bascute sau fes desi fes ar fi indicat la ce vreme e afara hm saluri in trend.Cam atat dar poti sa te inspiri si de prin reviste si net! Funditapuppy dog eyes

| Dianatips a răspuns:

Categoric cizmele ugg sau cele de piele neagra imblanite si cu tinte pe exterior, puloverele largi in culori nude scurte in fata si lungi in spate, jachetele piele intoarsa cu guler intors captusite cu blanita inauntru, fesurile crosetate... sper ca ti-am fost de ajutor big grin