| TeoOooDora a întrebat:

As vrea sa stiu despre site-ul dresslink. A pus cineva comanda? Plata este cat spun ei la finalizarea comenzii? In cat timp ajunge? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BenitoandFrank a răspuns:

Eu nu as cumpara de pe acel site. Au prețuri accesibile si produse frumoase dar când am vrut să adaug un pachet de Beauty-blendere in Cos, am vrut după sa le elimin și când am vrut sa fac asta pe orice apăsam produsul se înmulțea și prețul creștea ineviabil. Nu puteam sa ii fac nimic, decât sa ies de pe site. Am incercat sa intru de pe alt cont și s-a întâmplat același lucru. Sper ca te-am ajutat :*