| KaterinaPetrova a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa stiu si eu de ce cand stau la soare ma bronzez doar in partea de sus a corpului si pe picioare aproape delocsad ce ar trebui sa fac sa ma bronzez uniform? funda!

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

De obicei bronzul apare mai repede acolo unde cantitatea de melanină în corp este mai mare. Probabil că la tine este vorba de partea de sus. Știi că la mare tot timpul ne bronzăm foarte bine. Folosește cremă mai multă în partea de sus iar pe picioare udă-te din când în când cu apă. Poți să ții o sticlă lângă tine, asta dacă te bronzezi acasăwinking

2 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Pai Alexandra da-te cu gelul acela de soare 20% pe picioare si imediat o sa se faca

| Ana_4796 a răspuns:

Din cäte siu eu e cä dacä te dai cu bere si te pui la soare, te bronzezi aceeasi culoare peste tot.
Funda?