| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. As vrea sa va spun in primul rand ca, sunt noua pe acest site big grin. Am o intrebare despre moda big grin. Nu stiti cumva ce culori se poarta iarna aceasta la fete?

Multumesc. P. S : Nu stiu inca sa dau fundita T_T

5 răspunsuri:
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Se poarta cea ce tie iti place... sincer nu am vazut sa se poarte culorile puternice sad. eu as opta pe bej, alb, negru tongue...

| KaramiCa a răspuns:

Mov din cate stiutongue

| love999 a răspuns:

Mov si galben inchis cu verde

| love999 a răspuns:

Ca sa inveti cu si ce se face pe TPU dai la intrebari frecvente! e in coltul din dreapta a pagini si acolo acrie cu si ce despre TPU

| Kiddx3 a răspuns:

Multumesc stephany_9763 ^^ Chiar culorile mele preferatehee hee.