| andreeaiorgu a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu idei de facut suvite,dar nu cu spray sau vopsea, spune.ti si cum e face si cat costa!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Blond il poti face cu apa oxigenata de 9 grade.Alegi suvitele pe care le vrei decolorate si le umezesti din belsug cu apa oxigenata. La coafor iti pune o casca pe cap (ca cea de baie) care are diferite orificii si pe acolo se scot suvitele care de decoloreaza. Tu poti pune o punga de naylon (dar ai grija sa nu o pui si pe fata sa te sufoci),o decupezi astfel incat sa stea bine pe cap, Eventual o legi sub barbie. Si repeti operatiunea de cateva ori, ca la inceput se decoloreaza putin, asta in functie de culoarea de baza, daca este mai inchisa sau mai deschisa.
Te costa 10 lei, apa oxigenata! In rest...munca ta si eventual a unei prietene.

| andreeaiorgu explică (pentru Elianna):

Multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| andreeaiorgu explică:

Pai cu albastru de metil daca ai parul blond iese un albastru foarte frumos, daca ai parul saten iese un mov sau verde depinde ce culoare are parul tau costa 4-5 lei ai grija cu hainele sa nu le patezi k numai poate iesi, poti face si cu crioane le bagi in apa dar nu toata creta, cu mov iese cel mai bine cretele costa cam 5-4 lei
funda?

| andreeaiorgu explică (pentru andreeaiorgu):

Scuze tuturor din greseala am scris chiar la mine happy