| Hirockers a întrebat:

As vrea si eu sa-mi cumpar geaca si pantaloni pentru ski, colorate, vii, frumoase.La ce magazine din Constata sau Bucuresti pot gasi? Daca nu stiti lasati-mi un site online de unde as putea cumpara.Multumesc foarte mult. Dau funda.

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La Decathlon au modele variate. Mai poti incerca la Intersport si la Hervis.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca nu intentionezi sa schiezi nici la Constanta, nici la Bucuresti, deci, sfatul meu e sa-ti cauti costum la Brasov, Sinaia sau ceva. Acolo se schiaza la greu si tot acolo gasesti si echipamentul cel mai potrivit. Eventual, ia si tu de la Constanta o placa de surfing s-o dai la schimb.