| anonim_4396 a întrebat:

Astazi clasa mea face o petrecere intarziata de halloween. Miercuri am aflat cu totii de ea. Eu nu am apucat sa-mi iau costum, dar am un hanorac cu urechi de pisica si ma gandeam sa-l folosesc pe acela, si-mi mai fac eu niste mustati (anul trecut am fost tot pisica, dar am avut alte urechi si eram imbracata altfel). Avand in vedere ca hanoracul acesta l-am mai purtat si pe la scoala, si colegii mei il stiu, credeti ca e o idee buna sa-l iau la petrecere? Oare li s-o parea banal? (Voi fi imbracata cu hanoracul care este gri cu negru, blugi si niste UGG`uri gri) FUNDA! happy

7 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

De ce nu? Sa stii ca foarte multe persoane nu mai dau banii pe costume pentru ca au devenit foarte scumpe. Poti sa-ti faci cu tus sau creion negru un nasuc de pisica si niste mustacioare, si gata. O colega de-a mea s-a imbracat asa la Halloween si a iesit ok. Mult succes si distractie placuta!

| shhhs a răspuns:

Mai adauga ceva nou ca alegerea unei coafuri noi, da-te cu un lac de unghii diferit, etc. si nu o sa fie banala costumatia. happy

| pelivanvasil a răspuns:

Dupa mine fate zombie ori cu macheaj ori cu carioci care ies la apa sau pentru sange cu bulion adauga la ochi buza de jos si nas si cu macheaj mov ia niste haine mai vechi care nu-ti trebuie si sfasiele si da cu putin noroi pe ele si eu de helloween anul trecutam facut asta am iesit pe locul 1 la cel mai bun si creeativ costum

| Rakyy a răspuns:

Sall TPU ce credeti despre site asta ar putea fi lume multa pe el vreodata?
Ce ar trebui sa mai adaug
M-ati putea ajuta? http://info-general.allalla.com/

| ApetreaSergiu a răspuns:

Adaugai un potic de pisic si mustati o sa fie destul de bun costumul, dupa iti iei altul(FUNDA?)

| Katrin22 a răspuns:

Nu va fi deloc banal. Adaugă la ţinută un machiaj simplu, cu eyeliner si un potic de pisică. Vei arăta scliăitoare, iar prietenii tăi nici nu vor observa că eşti intr-un hanorac vechi, iar pentru mai mult, dă-ţi unghiile cu negru ori cu o culoare excentrică, poţi alege una de aici
http://www.google.ru/......tp?/imgres
Sper că ti-am ajutat! Distracţie plăcută! :)

| MyProblmes a răspuns:

Dup parerea me incearca sa iti cumperi un fel de colanti foarte mulati gri/negru si te faci Chatwoman