| AlexAL275 a întrebat:

Ați putea să-mi recomandați un ceas până în 550 de lei? Pe mine m-a atras un ceas de la fossil, acel fossil grant fs4812ie (link: http://www.elefant.ro/......45-28.html ). Eu am 16 ani și nu prea mă pricep la ceasuri, nu prea am avut până acum. V-aș ruga să vă dați cu părerea despre ceasul de mai sus și să-mi spuneți dacă site-ul elefant.ro este de încredere de pe care poți achiziționa ceasuri originale sau să veniți cu altă sugestie. Mulțumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jomashop.com e un magazin mare cu prețuri mici. 100% produsele sunt originale.
De pildă, ce pe elefant găsești la 600 de lei, pe Jomashop îl găsești la 350-400.