| εʟεпα a întrebat:

Azi am aflat de masca de par pentru cresterea si indesirea parului.

Am aflat ca trebuie sa contina un ou si ulei de ricin, dupa care masezi la radacina, se acopera cu un celofan si dupa aia cu un prosop.Astepti aprox. 40 de min si te speli normal.

~As vrea sa stiu daca este adevarata.
~Daca chiar functioneaza.
~Dupa cat timp ar aparea rezultatele.
~Cat ulei de ricin trebuie.
~Pot sa apara ceva probleme dupa ce ai folosit aceasta masca. Ex[distrugerea parului sau caderea lui]
~1 ou sigur? Va intreb pentru ca la mai multe masti am vazut doar galbenus.
~Aceasta masca se aplica pe parul ud sau uscat.
Ud-dupa ce ti l-ai clatit sub un jet de apa si apoi aplici masca.
Uscat-pur si simplu iti aplici masca si astepti 40 de min, iar apoi te speli cu sampon.

As dori sa luati in serios chestia asta.Si as dori sa raspunda acei oameni care au incercat masca!

Va multumesc.

Funda.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna. Am incercat, functioneaza. Depinde oricum si de organismul si tipul tau de par, la mine la facut mai puternic, mai mult volum, si chiar a crescut mai repede.

Eu foloseam 2 galbenusuri, si vreo 2-3 linguri de ulei de ricin. Pe parul ud, imi dadeam cu putina apa, cat sa fie umed, apoi puneam masca pe cap. Stateam o ora cu ea.
La problema cu cat sa pui, etc, depinde si de lungimea parului tau.

Ai grija sa clatesti foarte, foarte, foarte bine!

Bafta! :*

| sweetkidd a răspuns:

! NU FUNCTIONEAZA! eu am incercathappy

Du-te la farmacie si cumpara ceai ROOIBO...mege:X mi sa recomandat costra vreo 10 lei.L-am luat din UNIREApwp and succes