| Dbfgdjdjdjdj a întrebat:

Caut de ceva timp un corector și nu îl găsesc pe nicăieri. Anul trecut am încercat la o prietena acasă corectorul roll on de la garnier. Vreau sa îl cumpăr, dar nu îl găsesc nicăieri. În magazine deloc, dar as vrea măcar un site în care sa FIE ÎN STOC.Toate pe care intru au stoc 0.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il mai gasesti in stoc si vad ca nici pe site-ul oficial nu mai apare inseamna ca nu se mai fabrica. Totusi poti sa ii contactezi si sa ii intrebi.

2 răspunsuri:
| AdelaElena88 a răspuns:

Pentru ce tip de ten?

| Dbfgdjdjdjdj explică (pentru AdelaElena88):

Eu doresc un site cu corectorul garnier roll on