| Bulineee a întrebat:

Ce metode stiti pentru cresterea unghiilor? Ca sa creasca mai repede. Vreau solutii facute acasa, nu oje cumparate sau altceva. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cristynaa a răspuns:

Eu nu ma dau cu nicio solutie cel mai bine e sa mi le las eu intr-o spatamana am unghii mari ca cele aplicata la manechiuristahappy
Deci nu ti le roade, nu te da cu acetona fiindca ti se exfoliaza si nu-ti cresc repede
happy
Sper ca te-am ajutathappy:*

| babyalexa a răspuns:

Ulei de masline caldut in care adaugi cateva picaturi de lamaie.Tii unghiile 10-15 minute in el in fiecare seara.Este foarte bun.

| adelina899 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea unghilor de asemenea si uleiul de masline incalzit un pic parcathinking