| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... ce parere aveti de dispozitivele Forea pentru curatarea tenului? Doresc sa imi achizitionez Foreo Play Smart( Fofo) sau Foreo go. Primul dispozitiv este mai complex putand fii conectat la o aplicatie pe mobil si imi poate da detalii despre ten si despre modul de curatare al tenului dar dezavantajul fiind ca este pe baterii si pe internet am vazut ca nu este 100% waterproof si cine l-a folosit as dori sa imi spuna daca a intalnit o astfel de problema. Al doilea este pentru calatorii fiind simplu si se incarca prin cablu avand acumulator. As dori niste recomandari. Multumesc!

1 răspuns:
| HiDrag33 a răspuns:

Am eu foreo play smart si nu am avut niciodată probleme cu el. Isi face treaba foarte bine si se vad rezultate imediat. Il folosesc cu mare placere. Ti l recomand