| Bubble13 a întrebat:

ce parere aveti despre faimoasele UGG-uri? cand va veni frigul chiar vreau sa imi iau o astfel de pereche. astept cat mai multe opinii

Răspuns Câştigător
| xAnne a răspuns:

In prumul rand sunt la moda.
in al doilea arata bine!
si in al treilea iti tin de cald! ( deoarece sunt foarte pufoase!)
am si eu, si le ador love struck puficiile melelove struck

funda?:d

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac.Nu mi se par deloc feminine.si e demonstrat stiintific ca nu sunt nici sanatoare deoarece deformeaza mersulbig grin

| BrunetteClaudia a răspuns:

S-au purtat anul trecut, nu mai sunt la moda happy
o sa apara altceva in iarna asta.
ai grija cu ele.eu am tras o tranta cu ele.
pe betonul umed aluneca, pe gheata si pe zapada.

asteapta sa vezi ce o sa mai apara pana atunci happy sigur nu se vor mai purta

| Piscotel a răspuns:

UGG urile sunt foarte utile in sezonul rece, dar nu pe ploaie sau zapada. Materialul din care sunt concepute nu este impermeabil, dar este calduros. Daca nu vrei sa-ti cumperi originale atunci ai foarte mare grija din ce material e conceputa talpa. Sunt unele care au talpa ca papucii de casa si nu rezista la prea multe purtari.

Eu mi-am luat de aici http://www.cizme-ugg.ro/modele.html si sunt multumita de ele :)

| FriendsForever a răspuns:

Sunt super. Dar cele originale costa in jur de 1.000 lei, eu am si sunt geniale.
Daca vrei sa iti cumperi incearca o culoare mai indrazneata (eu am portocalii) ptc negre sau gri are toata lumea. Mai greu e ca nu le poti purta cu oricesad