Întrebare recomandată | AndreeaDeutza39 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul anti-cadere de la gerovital plant? Vreau raspuns urgent. Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Nu stiu inca de acest sampon, insa am mai folosit produse de par de la gerovital, in special spray de protectie termica pentru par deoarece folosesc des placa. Ma declar multumita, e o marca serioasa. Totusi, in materie de sampon si balsam as miza pe Garnier. Pentru caderea parului folosesc masti cu ulei de ricin sau cu galbenus de ou, dar astea se fac odata pe luna, cel mult la doua saptamani.

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu am mare incredere in Gerovital, mi-a fost de un real ajutor in cazul matretii. Cred ca e bun.

| mona a răspuns:

O parere buna, il poti folosi cu incredere

| Matt24 a răspuns:

Am folosit, dar functioneaza bine cu sprayul din acelasi tratament. Poti sa-l combini si cu lotiunea anticadere cu petroleum de la ei pentru rezultate bune.

| thegatekeeper a răspuns:

In general, produsele de la Gerovital sunt eficiente, deci cred ca e o idee buna sa-l incerci. Daca nu merge, altceva ar mai fi samponul Alpecin (se gaseste in farmacii), care chiar da rezultate, cel putin in cazul meu a functionat. Este in jur de 30 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am folosit, dar uite aici niște păreri de la cei ce l-au folosit:

http://www.google.ro/......http?/url

| marktheshark a răspuns:

Il recomand, este foarte bun.O sa te ajute daca ai probleme cu caderea parului(parul mai cade si din cauza stresului.)

| Felinaababyy a răspuns:

Poi sora mea foloseste acest sampon dar nu prea are rezultate

| Bella131 a răspuns:

Pai e forte bun eu l-am incercat. acum depinde daca ti se pare de calitate.