| Anonima1678 a întrebat:

Buna TPU ce siteuri de creat haine(designer vestimentar) stiti nu contaza daca online sau trebuie instalat plizzz]

DAU FUNDAlaughing)))

2 răspunsuri:
| ElyLexii a răspuns:

Buna! Este un joc Star Doll, unde iti poti creea haine si nu numai poti merge la academie... Si mai multe, dar revenind la desing, iti poti creea tu hainele cum doresti dupa le poti salva, cumpara si le poate purta papusa pe care tu ai creato, sper ca te-am ajutat!

| Anonima1678 explică (pentru ElyLexii):

Pai da stiu de acel joc..ma joc pe el de 1 an si ikmi place dar as fi dorit si altceva