| popescucarmen43 a întrebat:

Cine o auzit de aparatul acela pentru tăierea vârfurilor despicate? split ender pro? ma tentează sa mi-l cumpăr dar nu știu dacă e bun.Pe eMag e 250 de lei dar n-aș da cu banii in caini daca nu e bun de nimic, și în al doilea rând faza e ca, cum ar trebui ca un aparat să știe exact cat sa ia și pe unde s-o ia ca să-mi taie vârfurile????

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O foarfeca si un prieten bun rezolva cazul; nu banii aruncati pe fereastra