| Mogiojojo a întrebat:

Cum ar trebui sa ma epilez pentru un contact sexual? Pana acum m-am facut doar cu lama dar de fiecare data ma irit ca naiba. Cu epilatorul mi se pare f dureros, cu ceara nu ma descurc. Ce sa fac? Ma gandesc ca baietilor le place sa fii epilata total acolo jos deci presupun ca nu as putea doar sa scurtez "situatia". Pe restul corpului ma mai fac cu lama, cu epilatorul dar pentru zona asta chiar nu am nicio solutie. Exista vreo crema depilatoare pentru piele foarte foarte sensibila?
Multumesc. E o problema serioasa.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Incearca crema depilatoare, mi se pare mai blanda. Fara sa te iriti deloc nu cred totusi ca se poate...

| Mogiojojo explică (pentru Bondarel99):

Intrebarea era care? Ce marca?

| Bondarel99 a răspuns:

Mda, nu am mai citit pana acolo laughing
Eu foloseam una foarte buna de la Veet, nu stiu daca se mai gaseste sau in ce magazine se gaseste (desi ar trebui in toate). Dar in principiu toate pe care le-am folosit erau bune.