| Diux96 a întrebat:

Cum as putea scapa de cicatricele lasa-te de cusuri ( am vreo 3)
multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| Diux96 explică:

DimLight scuze ca ma grabeam.si stiu destula gramatica.asa ca oh go on

| ingerpufos a răspuns:

Nu stiu si eu am aceeasi problema ca si tine nu i-am gasit inca rezolvare cred ca se va regenera pielea cu timpul...

| DimLight a răspuns:

Se scrie cusaturi si lasa-te(legat) lasa-te de scoala daca iti e lene sa vorbesti gramatical, sa stii ca nu conteaza prea mult cicatricile daca nu stii sa vorbesti corect. nu poti scapa complet de ele, ar fi mai bine sa intrebi un medic plastician.

| DimLight a răspuns (pentru DimLight):

In cer scuze cred ca e prost site-ul vad ca si mie mi-a distrus gramatica, au o eroare de script ceva...