| FunnyLoOVe a întrebat:

Cum este normal la varsta de 14 ani sa iti faci buletinul, a venit si vremea mea luna trecuta si astazi mi l-am luat si arat groaznic.Pe persoanele pe care le-am intrebat au zis ca nu le place cum au iesit.

Voua va place cum ati iesit in poza de buletin? Sunt curioasa daca cuiva ii place cum a iesit in poza de buletin! Oare est posibil sa iti placa poza din buletin?hee hee

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Adevarul e ca nimeni nu iese bine in pozele din acte.

16 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu inca nu am buletinsad dar iti pot spune ca mami si-a facut al 5 buletin de cand exist eu si in poza asta a iesit super love struck

| dedfgv a răspuns:

Nu cred ca cuiva ii placelaughing

| Angiutssa a răspuns:

Cred ca e litera de lege sa iesi groaznic in poza de buletin.Eu nu sunt exceptia de la regula.Am iesit aiurea, ca ma bufnea rasu'.

| DakotaRoyse a răspuns:

Eww, poza mea din buletin mă reprezintă de parcă aş avea 10 ani, nu 14 laughing Nu-mi place, categoric nu-mi plac.

| Mirruna a răspuns:

Nici mie nu`mi place. zici ca plansesem o ora inainte. sunt rosie pe la ochi laughing
cand am intrebart dca pot sa vad poza a zis ca pozele artistice se fac la fotoraduc nu la el ( o de asta de developat poze )

| summertime a răspuns:

Nici eu nu sunt prea incantata.Eram asa serioasa...nici nu ma recunosc.Si tipul ala care facea poza:Ridica capul mai sus,mai la stanga, trebuie sa ti se vada sprancenele, da-ti bretonul la o parte! M-a plictisit.Nu te ingrijora! Buletinul il vei avea deocamdata doar patru ani, iar persoanele carora il arati nu prea vor sta sa iti admire poza.Conteaza cum esti in realitate...si sunt sigura ca esti dragutahappy.Nu te mai ingrijora!

| Aishaa a răspuns:

Mie imi place cum am iesit, l-am luat de curand.Insa fundalul era prea galben! Cred ca fiecare gaseste un mic detaliu suparator.

| MaDu222 a răspuns:

Mie nu-mi place...

| Ilinca a răspuns:

Mie imi place poza din buletin, am iesit bine. Bine, recunosc, cand l-am facut la 14 ani nu am iesit prea "dragut" laughing. Dar mi-a expirat si l-am refacut, iar a doua oara am iesit frumos happy

| Realistu a răspuns:

O fi posibil, hehehe, nici mie nu imi place poza de pe buletin, paream asa prost! Hehehe!

| username_5501 a răspuns:

Pai parearea mea este ca nimanui nu ii place poza din buletin.Pe ori ce persoana pe care am intrebat-o mi-a zis ca nu ii place in general e "regula" sa iesi prost in buletin.

| CannbalCorpse a răspuns:

Azi l'am facut si am iesit groaznic nu ma recunosc, regret ca nu mi-am facut parul coc, pana la 18 ani mai e.

| alinutza92r a răspuns:

Eu sunt groaznica in poza aia de buletinrolling on the floor, majoritatea ies asa, e aiurea cu poza aiarolling on the floor

| robiniotunami a răspuns:

Nu nu imi place e grosnik nu iasa bine pozele de buletin.winking
o zi buna Dn.bibu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place, m-am aranjat la coafor special pentru asta.

| andrei112 a răspuns:

Eu arat "ciudat" in poza din buletin. Colega mea de banca arata oribil...