| iuly12345 a întrebat:

Cum fac sa slabesc dar nu vreau mult doar din abdomen si picioare prin exercitii fizice? PS:

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Iti infasori in folie de plastic abdomenul si faci cam 100-200 pe zi [se vor vedea rezultate destul de rapid]
si pentru picioare la fel [le infasori] si faci bicicleta sau o serie de exercitii care se fac pe saltea.
astea nu o sa aiba rezultate daca nu mananci sanatos

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

De ce nu incerci sa mergi la sala, sa se ocupe un specialist de tine.

| malina1111 a răspuns:

Pai am vazut-o pe Alexia ca mergea la spital si isi dadea jos din kg cu un aparat! si crede-ma nu este rau sa faci sport!