| Mogiojojo a întrebat:

Cum imi dau seama daca am gleznele subtiri sau groase? Chiar nu stiu ce sa zic. M-am masurat la glezna si am 21 cm, iar la gamba am 36. E ok? Daca nu stiti macar dati-mi un link.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai spune ce sex ai. Ca sa vedem ce iti putem raspunde.

| Mogiojojo explică (pentru darrio2007):

Sunt fata

| sierra1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Anișori?

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Am 19 da' ce conteaza?

| sierra1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Așa cum spui, dacă te simți bine in pelea ta, ce contează?

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Vreau sa stiu daca sunt perfecta :p. Las-o balta daca nu ma ajuti.

| sierra1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Nu drăguță, nu ești perfectă!

| darrio2007 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Nimeni nu e perfect. Ne multumim cum ne-a facut natura. Dar de la asta pana la a ajunge sa fii obsedata de glezne e cale lunga.

| Mogiojojo explică (pentru darrio2007):

Ce am intrebat eu si cu ce ma luati voi... frustratilor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Tot noi suntem frustrati? Cine se vaita de modul cum arata gleznele? Eu ma multumesc asa cum sunt.Stramb, cocosat si cu trei picioare.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mogiojojo):

P.S. Pe 25 decembrie spuneai ca esti singurul? Esti fata sau baiat?

| Mogiojojo explică (pentru darrio2007):

Sunt fata, am zis deja.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Ok. Sper sa te ajute cineva in problema cu care te confrunti.

| sierra1 a răspuns:

Acum depinde: ești culturist, balerină sau ce?