| viki16 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa am grasime numai pe sani nu pe bruta,talie ect... ca sanziana buruiana,andreea tonciu, simona trasca ect funda si Vot.

8 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Sau push up

| C8PILUcool a răspuns:

Ce comparatie(loc de interpretare)

| ssd a răspuns:

Cu silicoane sau cu un corset stramt

| Xtadelo a răspuns:

Alea au silicoane laughing

| RandomGirl a răspuns:

In primul rand toate au silicoane, in al doilea rand nu poti sa acumulezi grasime doar pe sani, grasimea se depune in anumite zone, nu la toate fetele e la fel. Chiar daca te ingrasi si pui ceva tesut adipos pe sani, cand o sa slabesti o sa revina la normal, ba mai mult o sa le ai mai moi pentru ca cu cat cresti mai mult cu atat cantitatea de colagen care il produce corpul tau pentru fermitatea pielii scade.
Imi e sila de ce "domnisoare" ai ales pentru a da un exemplu de sani, dar ma rog fiecare cu preferintele lui.
Te-ai gandit vreodata de unde au avut ele bani de silicoane?(Exact!)

| viki16 explică:

Pai Credeti ca Push-upul ie bun

| facepalmlol a răspuns (pentru viki16):

"Ie" "fortie" bun.

| annoyingglitterposts a răspuns:

Bună, pe cale naturală nu cred că e posibil, dacă te îngrași te îngrași peste tot, ar fi fost bine să punem unde vrem noi grăsime.