| Larisa1453 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri acasa, cu remedii naturale?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut! Acneea este o afectiune a adolescentei care de regula, odata cu inaintarea in varsta, trece de la sine. Poti grabi vindecarea fierband patru cani de tarata de grau vreo 10 minute in cinci litri de apa. Strecori, lasi sa se raceasca si cu zeama rezultata te speli de doua ori pe zi, seara si dimineata.Nu spera in minuni, dar se zice ca ajuta.Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Neorxnawang a răspuns:

Sapun de sulf, reduci mancarea cu grasime foarte multa.

| Giulyana_Giuly_1991 a răspuns:

Pui intr o sticla apa, lamaie si bicarbonat, apoi amesteci si te dai pe fata. Functioneaza