| Rocss123 a întrebat:

Curand vine ziua mamei mele si nu stiu ce cadou i-as putea face. Vreau sa fie ceva mai special. Va rog niste idei puppy dog eyes. Fundaaaa.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! sa stii ca pentru mama ta cel mai frumos cadou esti tu, e dragostea ta pentru ea, e fericirea ta. Poti sa-i cumperi un buchet frumos de trandafiri albi, roz sau rosii sau, in fine, florile preferate ale mamei tale, ti-am dat exemplul cu trandafirii pentru ca sunt florile preferate ale mele si ale mamei mele, o felicitare facuta de tine, in care sa=i spui cat de mult o iubesti, cat de mult inseamna pentru tine si in care sa-i urezi la multi ani, sanatate si multa fericire, o poza cu voi doua in rama si o bluza/rochie/un parfum fin/o pereche de cercei sau o bratara de argint etc. la multi ani mamei tale!

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Oricarei femei ii place lucrurile frumoase.tu poti sa ii oferi si o felicitare ca tot va fi fericita.cadoruile facute de copii parintilor cat de neimportante or fi parintii apreciaza foarte mult. poti sa ii cumperi mamei tale un buchet frumos de trandafiri rosi si o pereche de cercei.La multi ani pentru mama ta!

| Rocss123 explică (pentru inger02):

Multumesc frumos :*

| inger02 a răspuns (pentru inger02):

Scuze de cuvintele gresite mam grabit.

| perusita a răspuns:

Pentru mama nu trebuie decat sa ii dai o mica atentie ca sa fie fericita. ai putea sa ii cumperi un parfum sau o bluza care ii place ei foart mult sau o poza in rama cu voi 2. daca nu prea dispui de bani poti sa ii gatesti ceva sau cum a zis si misterioasa18 poti sa ii faci o felicitarehappy