| StayPositive a întrebat:

Buna TPUbig grin.In curand fac pozele de la sfarsitul clasei a 8a, dar am o problema.Eu nu stiu sa pozez delocsad.Si nici prea fotogenica nu prea pare ca sunt.Imi explica si mie cineva cateva pozitii bune pentru poze, va rog?big grin

2 răspunsuri:
| SweetDreams a răspuns:

Zambeste si fi cat mai naturala.
Poti sa exersezi in fata oglinzii cateva pozitii sau poti sa pui pe cineva sa iti faca cateva poze in diferite moduri sa vezi care te avantajeaza mai mult.
Oricum si la scoala o sa faci mai multe poze, pana iti alegi una care iti place happy

| ParadiseCaroline a răspuns:

Nu exista pozitii!laughingFi naturala fesela si vei vedea ca ramai cu amintiri frumoase.