| anonim_4396 a întrebat:

dacă îmi fac o gaura in ureche la o bijuterie cu pistolul poate sa o facă exact în locul in care vreau? Are ceva precizie cu acel pistol?laughing

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Mai bine mergi la un tattoo shop să îți faci găuri cu acul. Găurile cu pistol nu sunt cele mai recomandate, cele cu acul sunt mult mai bune și mai sigure.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi în altă parte, la un salon.

| ImiPlacMexicaniiXD a răspuns:

Dacă îți faci gaura in ureche singur nu e sigur ca iti va iesi intocmaihappy O gaură cu pistolul la un specialist e recomandat