| Damaneagra1 a întrebat:

Daca sunt data cu autobronzant, ma mai pot bronza la soare, adica se mai prinde bronzul natural?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred

| alina2k18 a răspuns:

Biensur, dar posibil sa ramai cu urme cand se duce autobronzatul, o sa fii asa mai leopardwinking
Ia si fa-ti niste scrubing, cu bureta lufa din ala natural, cu zat de cafea amestecat cu ulei si dupa dus te stergi/masaj gen cu un prosop mai aspru.
Fa 2 zile asa sa se duca autobronzantul si neaparat crema emolienta dupa dus.