| Rania1202 a întrebat:

dau funda, am si eu o curiozitate: gelul clear de la Sina se poate folosi tot 3in1 ca cel clear de la CCN?
Este bun gelul Sina sau sa aleg tot CCN pe viitor pentru 3in1?❤️

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Felul Sina dupa parerea mea și după testarea pe propria piele este mai bun, iti recomand sa mergi pe acest produs, sper ca ți-am fost de ajutor

| Rania1202 explică (pentru Username272):

Multumesc frumos pentru ajutor, dar ma refer la cel simplu de la Sina in cutie alba "clear uv gel", stiu ca cel de la CCN e si de baza 3in1 si pe cel de la Sina il pot folosi de baza sau nu?
Multumesc mult❤️

| Username272 a răspuns (pentru Rania1202):

Da, poti