| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Dau Funda! Am si eu o problema. Am 100 lei, poate maxim 130, pentru a-mi comanda sau cumpara un Kit Pentru Epilare Cu Ceara De Unica Folosinta... Adica dinacela cu ceara roll on. As vrea sa fie cu incalzitor, ceara, ulei dupa epilat, benzi (taiate gata sau rola, nu conteaza). Ma ajuta cineva? Livrarea s-ar face in Constanta. Multumesc. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine cumperi un epilator si te scapa de "problema" vreo 2 ani cel putin?
Gandeste-te cata economie faci.
Cel mai ieftin de la Braun costa la Domo in jur de 90-100 lei, te incadrezi in buget.