| teo18 a întrebat:

Buna TPU...de cateva zile ma joc pe i-dressup si nu stiu unde este dulapul meu cu haine. I-am cumparat haine si nu le gasesc.Thanks! Fundoi!

3 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Vezi ca acolo cand dai pe izone apoi e o camera SE CHEAma wardrobe(scuze nu sunt sigura daca chiar e asta dar e ceva asemanator),acolo e un dulap cu haine(tricouri,fuste, rochie etc...)si unul cu accesori(pantofi, genti.bentise etc.) ala cu haine e mai mare si ala cu accesori mai mic(cand termini de decorat papusa sau adaugi un obiect.dai pe save ca sa salvezi){ti-am zis ca sa stii}

| GiiaaBăă a răspuns:

Este in prima camera, la garderoba. sunt 2 dulapuri, mari, albe. apesi pe ele si se deschid. nu cred ca ai cum sa nu le vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt in stocul tau