| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
De câteva zile mi-au apărut pe corp niște piscaturi. Nu sunt de țânțari. M-am uitat în toată casa și nu este niciun țânțar, păianjeni nici atât și cred ca pentru purici sunt prea mari. Chiar nu știu de la ce sunt.Idei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că sunt purici, poate ai luat de la vreun câine sau o pisică ceva.

| Nimeni2323213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un coleg are purici și picăturile sunt mai mici, iar picăturile pe care le am eu sunt mari și umflate...

| stefan1993ful a răspuns:

Și fratele meu are la fel..nu e de la tântari ci de la furnici! Foarte mici spală lenjeria si verifică bine...sunt foarte mici ..trag la podibile resturi de mancare! Vreau Fundă!

| Anonymus123123 a răspuns:

Mergi la doctor rapid, e singurul care stie. Cred ca trebuie la dermatolog.