| xSuntUnCascaval a întrebat:

De la o vreme ma trezesc mereu cu parul uleios in fiecare dimineata. Acum 2 ani nu era asa. Am firul de par moale, blond. M-am cam saturat sa ma spal in fiecare dimineata pe par, sa-mi fie in toate partile...

Ce sampon imi recomandati?

Ofer funda! =)

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Păi tocmai de aia ți se unge așa rău că așa l-ai învățat. stai 3 zile fără să te speli pe cap, indiferent cât de rău arată și o să vezi că își revine și rezistă mai mult. cu cât îl speli mai des, se îngrașă mai repede