| Emilia2499 a întrebat:

Deci eu am parul saten (nici inchis nici prea deschis) si as dori sa il decolorez cu 1-2 nuante, stiti cum as putea proceda si cu ce?

Răspuns Apreciat de Editori
| Kareta_Veronica_2000 a răspuns:

Mai bine iti iei un saten mai deschis si te faci sa vezi daca se prinde, iar dacă nu, te decolorezi cu decolorant foarte slab fiindca cele puternice iti distrug parul si decoloreaza cu mai multe nuanțe. Succes! Poti si la salon, indicat ar fi acolo, dar dai o gramada de bani.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mai bine la salon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vopsea de la supermarket. Acolo gasesti si decolorant.

| zattech a răspuns:

Cu zeama de lămâie sau ceai de mușețel