| anonim_4396 a întrebat:

Deci intrebarea mea este: cum pot avea parul drept? Fara placa, feon, keratina. Va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=hWHG4m16rCM
Incearca asta.
Eu am zis sa o incerc, am stat ceva timp asa la par, n-am mai avut rabdare si m-am desfacut.
Sa zicem ca eram pe jumatate mai putin ondulata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea ma buna metoda este cu feonul. Iei o perie si usuci fiecare suvita in timp ce o piepteni. Poti lua si o solutie pentru par drept de la Avon care va ajuta mult

| Tinna666 a răspuns:

Nu poti

| madalinfindrihan a răspuns:

Fara placa feon etc nu ai cum doar daca ti-l face-a mama ta de mica drept altfel nu ai cum. Fundita te rog?

| WhiteChocolate123 a răspuns:

Sunt o multime de video pe youtube care te pot ajuta. Scrii" par drept fara placa sau feon"