| Paula677 a întrebat:

Din luna Ianuarie cred, îmi cam cade parul. Am folosit 2 săptămâni ulei de ricin o data pe săptămâna, a început sa-mi cada si mai tare ca inainte, am folosit măști nimic, de o săptămâna ma gândesc la gaz, pentru când eram mică ma spălam cu gaz de câteva ori pe săptămâna și aveam parul foarte des și acum nu știu.Am mai citit despre gaz și acum ma cam sperii, e bun de ceva gazul? Cade mai tare? Îți întărește firul de par? Am 15 ani, va rog sa nu ma criticati m-am vopsit recunosc de multe ori, m-am decolorat etc...

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai de la vopsit si decolorare iti cade, renunta un timp la asta sa-si revina parul.