| Iulyaaaaa10 a întrebat:

Doamna diriginta a avut o idee pentru Valentine's Day: am facut doua urne, una cu numele tuturor baietilor din cls si una cu numele tuturor fetelor din cls. Apoi ne-a pus sa tragem la sorti baietii de la fete si fetele de la baieti. Trebuie ca fiecare sa cumpere ceva semnificativ celui pe care la extras. Am nevoie de cateva idei despre ce as putea cumpara…. plzzz

Funda

Ps Noi nu stim pe cine am extras.

1 răspuns:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Crd ca ar trebui sa iei un urs mai mic, o bratara sauo cutie cu bomboane/ciocolata!
Ar fi ceva simbolic...