| HowTo a întrebat:

TPU!
Eu am stat mult la soare si m-am ars. M-am dat cu o solutie foarte buna si mi-a trecut, dar numai ca s-a cojit pielea pe umeri si spate. Eu, desigur ca am inceput sa o jumulesc si au ramas pete mari rosii, si nu stiu cum sa scap de ele si sa raman la bronzul uniform si frumos.
E o pata mare si rosie si din loc in loc se vede unde pielea nu e luata si e bronz frumos si arata groaznic!
Ajutor! Ce sa fac? (Stiu, cam scarbos!)

Răspuns Câştigător
| Ella192 a răspuns:

Ai putea incerca cu apa termala, care linisteste pielea. Sau o crema pe baza de aloe vera ca sa calmeze pielea.

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Exfoliaza-ti pielea poate se ia

| IisusHristos a răspuns:

Ai putea sa te dai cu alcool izopropilic. Se cojeste tot.