| Biandr a întrebat:

Eu când eram mai mică aveam culoarea părului șaten. La un moment dat m-am vopsit blondă, și după cam 2 ani sau mai mult m-am hotarat sa revin la culoarea mea. Deja au trecut 3 luni de când sunt șatena, dar as vrea sa mă vopsesc din nou blonda deoarece nu mă prinde așa bine. Am și parul mai slăbuț. Ar fi vreo problema cu parul dacă mă fac inapoi blonda? Dau funda repede

3 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Nu. Dar iti recomand sa te duci la un salon de incredere, pentru ca poate o sa patesti ca mine acum 3 ani. Am incercat sa ma vopsesc acasa balayage, insa totul a iesit foarte portocaliu.

Răspuns utilizator avertizat