| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Exista malluri in Tg Jiu? Daca da, dati un link sau ceva laughing
Funda si voturii!

Răspuns Câştigător
| Andreea99009 a răspuns:

Nu exista mall in Tg-Jiu. Singurul supermarket mare e Kaufland. Magazine maricele sunt Oliana, Parang, Rodna.

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cica nu exista, de-abia cica se gandesc unii sa faca unul pe langa Kaufland http://targujiu-gorj.ro/mall-la-targu-jiu/

| greyhound a răspuns:

Tg Jiu e un orasel mic si cam amarat, din ce am vazut au 1 sau 2 cinematografe, 2 cluburi ceva mai maricele, 20 de taxiuri si un magazin mic cu 2-3 etaje caruia cei de acolo ii spuneau mall (asta pentru ca avea scari rulante).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cand era scoala altfel am fost o saptamana la Tg Jiu la Nationala la Geografie si logic ca am cautat de am innebunit macar un mall ghici ce? Nici macar unul singur, singurul magazin care era mai mare era in centru langa Kaufland, dar nu e mall.

| BeiiBiiiyoo explică:

Este un orasel mic da frumos happy Am fost de multe ori.
Da chiar eram curioasa daca exista.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Mai bine sa ramana simplu happy Oricum va dau vot la toti! Imi pare rau ca trebuie sa dau doar unuia fundita!