| Xixi a întrebat:

Buna TPU sad Funda

Totul a inceput in 2008 aveam 13 ani cand am inceput sa am o relatie cu un baiat. dar din pacate relatia noastra na durat mult aproximativ 2 luni sad Apoi, eu am fost plecata pe un timp din oras. cand m-am intors dupa putin timp am inceput sa fim prieteni, si mereu ii spuneam totul, si el mie la fel.sad chiar dac multi zic ca nu exista prietenie intr-e o fata si un baiat dar uite ca totusi exista. stiu ce spun sad el a devenit acea persoana care ma ajuta la greu, era alaturi de mine mereu, sad acum are iubita si e o fata pe care eu nu prea o suport, in fine asta cred ca nu conteaza, pina intr-o zi, el avea o poza dea ei la el pe facebook, si ea acolo copia texte de pe google si le scria la poza, eu insa ii scriu : draga mult mai bine ar fi daca ai scrie doar doua cuvinte (te iubesc) dar sa fie adevarate si spuse din inima din suflet(am spus cuvintele astea pentru ca o cunosc pe fata aia am copilarit impreuna, ea e o usuratica(din cauza la asta nu mai vorbeam cu ea n-am vurut sa mai aud de ea) de asta si pur si simplu eu vroiam doar sai deschid ochii celui mai bun prieten. sa afle cine e ea cu adevarat) apoi peste cateva zile cine stie ce i-a zis ea lui si m-am certat cu el pentru prima oara,, simteam ca se darama pamantul peste mine, mi-a fost obijduitor. findka iubitele is de azi pe maine, dar prietenii pe viata,. Peste 1 luna mi-am mai revenit. aproape ca uitasem ca m-am certat cu el.si astazi uite ca imi scrie cineva pe mess. cand am vazut ca e el sincer mia alunecat o lacrima pe obraz...sadsad el imi zice nu vreau sa pierd asa o prietena ca tine. eu pur si simplu am ramas uimita. sad

voi ce credeti TPU sad a fost greseala mea ca am adaugat acel coment? sad
precizez ca mi-am cerut scuze. dar nu numai eu am gresit sad

(fara raspunsuri stupide va rog)

Răspuns Câştigător
| YukikoMaya a răspuns:

Frumoasa poveste:X:X:X
nu cred ca ai gresit
e bine ca incerci sa-i deschizi ochii
cred ca ar trebui sa-i spui ca iti este foarte drag si nu ai vrea sa pierzi o astfel de prietenie

4 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Stii vorba aia : dragostea umple inimile si goleste creierele.

deci, asteapta sa se convinga el de ceea ce tot incerci tu sa ii atragi atentia si apoi el iti va da dreptate. vorbeste cu el ca inainte dar evita subiectul asta.

| jo_7070 a răspuns:

Nu ai gresit de loc! ai facut ce trebuia acum nu iti ramane numai sa te buucuri:X si explica-i ca tu nu ai avut o intentie rea facand asta! Eu te felicit! t pup si aveti girja de voilove struck

| Xixi explică:

Multumesc la toti.sad va sunt recunoscatoare ca ati avut putin timp si pentru mine. cuvintele voastre ma fac mai puternica.:X de as putea as da la toti funda, dar acest lucru fiind inposibil vam dat vot, cu toate ca eu nu prea inteleg care e rostul unde-i fundite. :X va pup kiss

| Cristian55 a răspuns:

Sincer, nu este o greseala ca ai adaugat acel comentariu.Tu, ca o buna prietena ai vrut sa-i deschizi ochii.Si crede-ma ca exista prietenii ca acestea intre fete si baieti.Multa bafta