| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Ies in oras in seara asta si as vrea sa ma imbrac putin mai elegant desi nu sunt adepta dar trebuie...
Ar merge sa port blugi lungi stramti cu sandale cu platforma negre si o bluza eleganta cu maneca scurta, tot neagra?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merge dacă blugii sunt clasici în culoare negru sau albastru clasic fără tăieturi sau alte inserții. Iar sandalele ar fi preferabil să fie cu toc efectiv nu platformă

| SilentRain a răspuns:

Da

| laSoledad a răspuns:

Negru cu albastru nu arata bine la femei, nu se asorteaza bine.

Iar blugii nu sunt un element ce tine de eleganta.

Incearca o fusta, o rochie, ca tot e vara.

Sau incearca niste pantaloni din satin, ca tot e seara.

| FaraNume1245 a răspuns:

Ieși la suc? N-are rost să te îmbraci elegant.

| Arahide40 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Ea a spus ca vrea sa se imbrace mai elegant, ce ai cu ea? decat sa dai un raspuns din asta mai bine abtine-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te îmbraci cu haine, indiferent cum ar fi ele. Mai elegant adică cum? Mergi pe podium sau ieși în oraș? Sau mergi la nunta? În cursul săptămânii este numai nuntă țigănească, n-ai cum.

| Denisa0954 a răspuns:

Depinde mult cum sunt blugii, zic eu. S ar putea sa nu se potrivească la ei o bluza elegantă, daca ei sunt mai sport. Si trebuie să vezi si cum vin sandalele cu blugii. Nu e ceva gresit oricum, ideea e sa ti placă cum se vede cand te uiti in oglindă

| christine99 a răspuns:

Da.