| geanina_1837 a întrebat:

imi puteti da sfaturi in legatura cu machiajul ochilor caprui tinand cont ca sunt bruneta si am ochi cam.lasati? machiaj de zi, plzz help

3 răspunsuri:
| NoAntidote a răspuns:

Machiaj de zi, ochi caprui.depinde daca esti deschisa sau inchisa la fata! eu iti sugerez :putin rimel, o culoare mai deschisa..., un luciu de buze...sau daca esti deschisa la fata.incearca un roz mai deschis. http://www.machiajul.ro/......gloss-roz/ sau inchis. daca iti place ceva in genu`. eu asa cred ca ar merge un machiaj de zi!:)

| Deea9v3 a răspuns:

Parerea mea este : un luciu de buze, rimel, blue si putin alb

funda? love struck