| random1620 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema pentru cosuri?

*cred ca ar trebui sa mentionez ca sunt baiat*

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog nu mai da banii aiurea pe creme

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Recomand La Roche-Posay Effaclar Duo.
O gasesti in farmacie sau poti sa o comanzi de pe internet.
https://www.emag.ro/......DNCWGMBBM/

| Denila123 a răspuns:

Eu ati recomand apa cu otet de mere dai o data pe fata si nu mai ai treaba

| Byb2001 a răspuns:

Acneminum sunt si pastile si crema

| SetYourselfFree a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dermatolog, iar acesta sa te trimită inclusiv la ginecolog si la endocrinolog sa vada daca nu ai probleme de acolo.si eu am probleme cu coșurile dar nu iti pot recomanda o crema in special, fiecare are un tratament personalizat... însă da, iti sugerez cu toata căldură crema effaclar dUo de la Roche posay, reduce foarte bine roșeata dar si gelul effaclar duo.

| Cosimo11 a răspuns:

Duac frate... Face minuni(e 80 lei) si se tine in frigiderlaughing

| Anonimata345 a răspuns:

La Roche-Posay Effaclar Duo