| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cum sa scap de cosuri
P.S:remedii naturiste

Răspuns Câştigător
| Farmec a răspuns:

In cazul acneei este foarte importanta etapa de curatare a fetei. Noi recomandam produsele din gama Gerovital Plant Stop Acnee, http://farmec.ro/produse/criterii-115-gerovital-plant-stop-acnee/1.html, in special Gelul, Fluidul antiseptic si Crema sebo-reglatoare.Pentru tratarea acneei se realizează un amestec din pudră de argilă cu apă potabilă sau apă de pe tărâţe de grâu (nu se va folosi apă minerală), obţinându-se astfel o pastă consistentă, uşor de aplicat. Tratamentul se face în cure de câte 7 zile, după care se continuă de 2 ori pe săptămână până la vindecare.
Mai multe informatii despre modul de folosire gasesti aici, http://farmec.ro/......ce-51.html

1 răspuns:
| babypowder87 a răspuns:

Hello, eu iti recomand masca cu malai si miere apoi infuzie cu ceai de plante (gasesti la plafar - chiar poti intreba acolo care sunt recomandate pentru acnee). Bafta!