| denysyca a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce culori de poarta vara aceasta? Culorile inchise?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Nu. Se poarta culorile pastel: crem, vernil, roz pal, galben, bleu, turcoaz deschis si albul. stiu ca au ramas in tendinte si culorile mai putenice: rosu, albastru electic, roz fucsia etc.
Du-te la Zara. E magazinul care reflecta cel mai bine tendintele din vara aceasta (ma refer la culori).

1 răspuns:
| Moonster a răspuns:

CLAR NUU : ><
Vara asta se poarta culorile deschise gen : albastru, roz, galben, rosu, portocaliu, verde etc. La fel si petru nuanta unghiilor si a parului! BE Happy