| FashionVictim93 a întrebat:

Imi recomandati cateva sampoane si masti de par profesionale? Parul meu este cam ars, as dori sa il hidratez si sa il refac. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e foarte deteriorat singurul remediu mai e taierea si regenerarea lui singur. Iar ca masti, mai bine folosesti mix de uleiuri naturale de la plafar tip cocos, jojoba, argan, masline etc

| anonimg a răspuns:

Nu mă pricep la coafură. Am intrat să îți dau un sfat: nu mai folosi placa niciodată. Părul este mult mai frumos simplu, natural așa cum l-a lăsat Dumnezeu.